Prisijungti
0

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Atsiskaitymas

Pirkėjas apmoka už prekes vienu iš šių būdų:

  • Apmokėjimas internetu naudojantis elektronine bankininkyste- tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti šia apmokėjimo forma, turi būti pasirašęs elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš www.paysera.lt nurodytu banku. Mūsų parduotuvėje užbaigus pirkimo procesą, pirkėjas automatiškai nukreipiamas į pasirinkto banko el. bankininkystės aplinką, kur pirkėjui elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Atsakomybė už duomenų saugumą šiuo atveju tenka atitinkamam bankui, kadangi visos piniginės operacijos vyksta saugioje banko elektroninės bankininkystės sistemoje, o ne mūsų parduotuvėje. Pardavėjas yra automatiškai informuojamas apie pirkėjo sėkmingą ar nesėkmingą užsakymo apmokėjimą.
 

 Jeigu jaučiatės nedrąsiai mokėdami už prekes per el. bankininkystės sistemą arba neturite pasirašę sutarties su banku, siūlome šiuos apmokėjimo būdus.

SAUGUMO UŽTIKRINIMAS ATSISKAITANT PER EL.BANKININKYSTĖS SISTEMĄ

  • Pasirinkus elektroninį atsiskitymo būdą, visus mokėjimus už prekes, įsigyjamas iš mūsų elektroninės parduotuvės, administruoja mūsų partneris, turintis SSL sertifikatą, Paysera LT (administruojantis internetinio atsiskaitymo projektą www.paysera.lt), kurios buveinė yra Mėnulio g. 7, Vilniuje, įmonės kodas 300060819. Mes neregistruojame, nekaupiame ir negauname jokių Jūsų duomenų, nesusijusių su užsakymo vykdymu. Mūsų partneris, UAB "Paysera LT", gauna iš mūsų el. parduotuvės tik užsakymo numerį ir sumą, kurią persiunčia Jūsų pasirinkto atsiskaitymo banko elektroninei sistemai. Toliau viskas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje, kur Jūs patvirtinate užpildytą mokėjimo nurodymo formą. Atsiskaitymui pavykus, Jūsų banko elektroninė sistema informuoja UAB "Paysera LT" apie pavykusį apmokėjimą. Mes jokiais būdais negalime sužinoti jokių Jūsų asmeninių, banko sąskaitos, slaptažodžių ir kitų duomenų. Tai visiškai saugus ir patikimas atsiskaitymo būdas internetu.

 
  • Apmokėjimas per spaudos kioskus. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą pirkėjui yra pateikiamas kvitas su barkodu spausdinimui, kurį atsispausdinęs pirkėjas gali atvykti į vieną iš „Lietuvos spauda“ ar „Rkiosk“ spaudos kioskų ir vieną kartą susimokėti pagal tokį kvitą. Pranešimą iš UAB „Paysera LT“, kad pirkėjas atsiskaitė už prekes, Pardavėjas gauna per keliolika minučių.

  • Apmokėjimas didžiausio Lietuvos prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių, kurias galima rasti daugumoje Lietuvos miestų ir miestelių, kasose. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą pirkėjui yra pateikiamas kvitas su barkodu, kurį atsispausdinęs pirkėjas gali atvykti į artimiausią „Maxima“ parduotuvę ir vieną kartą susimokėti pagal tokį kvitą. Pranešimą iš UAB „Paysera LT“, kad Pirkėjas atsiskaitė už prekes, Pardavėjas gauna per keliolika minučių. Atsiskaitydamas aukščiau numatytais apmokėjimo būdais, pirkėjas įsipareigoja sumokėti kaip galima greičiau. Tik gavęs pranešimą, kad pirkėjas atsiskaitė už prekes, pardavėjas pradeda formuoti prekių siuntą ir nuo tos dienos pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas.

  • Grynieji pristatymo metu (jau visoje Lietuvoje). Mūsų parduotuvėje galite atsiskaityti grynais pinigais kurjeriui pristačius prekes į biurą ar namus. Pasirinkus mokėjimo būdą “Grynais atsiimant” pašto kurjeris pristatys siuntą nurodytų adresu ir galėsite atsiskaityti tik grynais pinigais (būtų puiku jei su savimi turėtumėte tikslią pinigų sumą). Atsiskaitymas grynais pristačius prekes galimas visoje Lietuvoje. Vilniuje ir Kaune grynųjų pinigų surinkimo paslauga nemokama, kituose miestuose - 1.50 EUR.